تبلیغات
گودرز صادقی (Goudarz Sadeghi)
     
   
به وب سایت شخصی دکتر گودرز صادقی هشجین خوش آمدید      امروز 
آرشیو موضوعی
 
پیوندها
خط خطی ها
دکتر کیمیا ملکی
پرتال جامع موبایل
دکتر کاظم کوهی
انجمن وبلاگ نویسان اردبیل
اسامی و ساختمان داروها
بهمن نامه
مؤسسه رؤیای دانش
دانشگاه تهران
دانشگاه ارومیه
دانشگاه اوترخت هلند
برادرم - وحید صادقی
خواهرم - فاطمه صادقی
خواهرم - زهرا صادقی
هیاهوی خاموش
 
امكانات
 
با رهبران تجارت جهانی همکلاس شوید
موضوع مطلب : تبلیغات  ،

دانشگاه بازرگانی ناینروده (Nyenrode Business University) یک دانشگاه هلندی است که در شهر بروکلن (Breukelen) واقع است و به طور تخصصی در رشته های مرتبط با مدیریت، بازرگانی، حسابداری، کنترل و اقتصاد در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد، MBA، دکترا (PhD) و DBA دانشجو تربیت میکند. بعلاوه، دورهای کوتاه مدت این دانشگاه میعادگاه بسیاری از مدیران سطح بالای شرکتهای بزرگ چند ملیتی است. در زمینه بازرگانی و مدیریت، این دانشگاه در بین مراکز آموزش عالی بازرگانی اروپا رتبه 28 را در بین 65 مرکز مشابه احراز نموده است. بر اساس ارزیابی فاینانشیال تایمز، از نظر آموزشهای حرفه ای این دانشگاه در رتبه 46 جهان قرار گرفت. مدارک صادره از سوی آن از سوی وزارت علوم ایران مورد تأیید است و در صورت اخذ مدرک دکترا لازم است یک مقاله از سوی دانشجو در مجلات معتبر بین المللی منتشر گردد. تحصیل در دوره های کارشناسی ارشد در آن مستلزم هزینه سنگینی است که معمولاً کارفرمایان غربی بخاطر سطح بالای علمی-اجرائی دوره ها میپردازند لیکن از عهده اکثر متقاضیان ایرانی خارج است. لیکن، بر اساس توافق بعمل آمده با امور بین الملل دانشگاه فوق، مقرر شده است تا تعداد محدودی از ایرانیان در دوره های دکترا و با پرداخت شهریه معقول پذیرفته شوند.

انعطاف پذیری در میزان حضور دانشجو در دانشگاه

نحوه حضور دانشجو در دانشگاه بسیار انعطاف پذیر است و دانشجو متناسب با وضعیت خود میتواند به طور تمام وقت، نیمه وقت یا ترددی تحصیل نموده، از پروژه دکترای خود دفاع نماید. آنچه دانشگاه الزامی میداند حضور دانشجو در هنگام ثبت نام (به مدت دو تا سه ماه) و در هنگام دفاع از رساله (به همان مدت) است، لیکن، شما میتوانید مدت بیشتری در هلند و دانشگاه حضور داشته باشید تا از نظر ارزشیابی مدرک تحصیلی در ایران دچار مشکل نشوید (حداقل یک سوم طول دوره).

هزینه های تحصیل و زندگی

شهریه دوره دکترا (PhD): حداقل سه سال به طول میانجامد و شهریه سالانه آن 5.000 یورو میباشد. بعلاوه، مبلغ 5.000 یورو در هنگام دفاع از پایان نامه و نیز مجموعاً 3.000 یورو بابت امور مرتبط هزینه میگردد. بنابراین، هزینه تحصیل در مجموع حدوداً 23.000 یورو (تقریباً معادل 34 میلیون تومان) خواهد بود.

شهریه دوره DBA: حداقل سه سال به طول میانجامد و یکی از شرایط پذیرش در آن برخورداری از 10-5 سال سابقه مدیریتی میباشد. هزینه تحصیل در این دوره سالانه 12.500 یورو است که در سه سال 37.500 یورو (تقریباً معادل 55 میلیون تومان) خواهد بود.

سایر هزینه ها: برای زندگی دانشجویی و مجردی در هلند ماهانه به 750 یورو نیازمند هستید. این مبلغ برای هزینه های مسکن، خورد و خوراک، بیمه پزشکی و پوشاک شما کافی است. ممکن است در ماههای اول هزینه ها تا حدودی بیشتر باشد لیکن پس از جا افتادن در محیط میتوانید از هزینه های خود بکاهید.

ویزای کار در هلند: گرفتن ویزا به عهده ما خواهد بود و شما نیازی به تشکیل پرونده در سفارت ندارید. پس از انتقال شهریه سال اول، برای اخذ ویزای کار از طریق اداره مهاجرت هلند به طور مستقیم اقدام میگردد. برای اخذ اقامت یکساله تنها شرط لازم داشتن مبلغی معادل 9.000 یورو در حساب بانکی شما در ایران خواهد بود. ویزای شما در کلیه اعضای 25 گانه کشورهای شنگن معتبر میباشد. بر خلاف دوره های لیسانس و فوق لیسانس، در دوره دکترا ویزای شما نه ویزای تحصیلی بلکه ویزای کار خواهد بود. امکان همراهی خانواده نیز وجود دارد مشروط بر اینکه به ازای هر نفر معادل 9.000 یورو موجودی در حساب بانکی خود را نشان دهید.

مدارک مورد نیاز: فرم ثبت نام، نامه درخواست همراه با توصیف (Motivation Letter)، مدرک زبان انگلیسی (در صورت وجود)، ترجمه رسمی مدارک تحصیلی و ریزنمرات (کارشناسی و کارشناسی ارشد)، فتوکپی تمام صفحات گذرنامه، 4 قطعه عکس پاسپورتی، دو برگ توصیه نامه علمی از اساتید، گواهی اشتغال به کار (در صورت وجود) و هر گونه مدرک دیگری که ممکن است در امر اخذ پذیرش مفید واقع گردد.

خدمات ما: عبارتند از مشاوره، اخذ پذیرش، اخذ ویزا و اقامت کاری، خدمات بانکی و انتقال ارز، تأمین مسکن، انتقال از فرودگاه به محل سکونت، مشاوره و راهنمایی در هلند در سال اول تحصیل

اجرت خدمات: پذیرش 700 یورو، ویزای کار 200 یورو و خدمات اسکان و پشتیبانی در هلند 300 یورو میباشد. در ابتدا مبلغ 750 هزار تومان به صورت علی الحساب دریافت و بقیه اجرت پس از اخذ پذیرش دریافت میگردد.. در صورتی که به دلیلی که به اقدامات مؤسسه ارتباطی نداشته باشد برای دانشجو پذیرش صادر نشود یکصد یورو از مبالغ پرداختی کسر و مابقی به متقاضی عودت داده خواهد شد. بعد از صدور ویزا هیچگونه مبلغی از اجرت خدمات عودت داده نمیشود.

تماس با ما: دفتر ما در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 صبح تا 4 بعد از ظهر باز پاسخگوی مراجعات و تماسهای تلفنی شماست. دفتر مؤسسه در طبقه 13 بلوک 2 ساختمان کاوه در خیابان آزادی تهران (روبروی دانشکده دامپزشکی) واقع است. برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای 8-66912347 یا از طریق ایمیل به نشانی info@royayedanesh.comتماس بگیرید. در مورد سایر گزینه ها و بسته های آموزشی در کشورهای هلند، بلژیک و نروژ و خدمات دیگر ما به وب سایت http://www.royayedanesh.com مراجعه فرمایید.

تماس مستقیم با کارشناسان ما: خانم مهندس خداپرست (تلفن 09355003033 و ایمیل m.khodaparast@rdss.org) و خانم مهندس سوخک (تلفن 09375709006 و ایمیل s.sookhak@rdss.org).

پنجشنبه 26 آذر 1388 | نظرات()
مطالب گذشته

دامپروری در خدمت استکبار جهانی - نوشته: گودرز صادقی
گلستان سعدی: بهترین هدیه ای که امسال گرفته ام ==== نوشته: گودرز صادقی
خاطره مجازی: من و صدام حسین در کوچه های بغداد === نوشته: گودرز صادقی
پفیوزی به نام "علص" - نوشته گودرز صادقی
مردان فاسد - زنان فاسد ، نوشته: گودرز صادقی
به یاد دکتر مجید خدابخش، استاندار راستگو و تمام وقت اردبیل - نوشته گودرز صادقی
ما ایرانی های دلال – نوشته گودرز صادقی
شجاعت در اعتراف – نوشته گودرز صادقی
هشتاد و شش هزار و چهار صد ثانیه به یاد دکتر عیسی ثمری
آگهی بازرگانی: دوره یک ساله آمادگی دانشگاه و زبان انگلیسی در هلند
درگذشت یکی از بهترین دوستان
زن برنارد و شوهر گلنار - نوشته گودرز صادقی
پیامی از یک دوست
بد دردی است تنهایی در پیری - نوشته گودرز صادقی
جایگاه ویژه احترام در مثلث پایداری رابطه - نوشته گودرز صادقی
یک تابلو به یاد ماندنی
سخنان کوتاه از گودرز صادقی - بخش اول
بازگشت دوباره به وبلاگ نویسی
مصاحبه منتشر نشده: جامعه ای که در آن دانشمندان شجاعت ابراز عقیده نداشته باشند محکوم به نابودی است.
تو را سوگند به روزهای با هم بودن

کلیه حقوق این سایت متعلق به گودرز صادقی هشجین می باشد
طراحی: www.Yaghoubi.ir
 

آرشیو ماهانه
شهریور 1397
مرداد 1397
تیر 1397
خرداد 1397
دی 1392
اسفند 1389
بهمن 1389
آذر 1389
آبان 1389
مهر 1389
 
نظر سنجی
+ تو کیستی؟
-
-
-
-
-
 
پیوندهای روزانه
فقط عکس طبیعت
تحصیل در دانشگاه نلسون ماندلا
یکسال تحصیل در هلند = اجازه اقامت
کلمات فارسی در زبان انگلیسی
مخزن المعارف و اللطائف
اسلام در افسانه های مردم ایغور

همه پیوندهای روزانه
 
تبلیغات

 

 

 

 
,رهبران,تجارت,جهانی,همکلاس,شوید,